Bu kampanyanın süresi bitmiş!

Yabancılara Özel Hızlı Internet - Yalın ADSL Kampanyası adsl...


64,9 TL / AY Hemen Başvur

Yabancı Müşterilere Özel Hızlı Internet - Yalın ADSL Kampanyası ile internet keyfini doyasıya yaşa! Üstelik limitsiz internet ayda sadece 64,90 TL’den başlayan fiyatlarla!


 • Geçerlilik Tarihi : 01-06-2018
 • Kategori : Adsl

Tarife ve kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir. 

HızKotaAKK

İndirme*

(Download)

Tarife FiyatıKampanya

Fiyatı

Yalın 8 Mbps’ye  kadarLimitsiz50 GB91 TL64,90 TL
 

Yalın 8 Mbps’ye kadar

 

Limitsiz

 

75 GB

96 TL69,90 TL
 

Yalın 8 Mbps’ye kadar

 

Limitsiz

 

100 GB

106 TL74,90 TL
 

Yalın 16 Mbps’ye kadar

 

Limitsiz

 

50 GB

93 TL69,90 TL
 

Yalın 16 Mbps’ye kadar

 

Limitsiz

 

75 GB

98 TL74,90 TL
 

Yalın 16 Mbps’ye kadar

 

Limitsiz

 

100 GB

108 TL79,90 TL
 

Yalın 8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**

 

50 GB

 

-

90 TL63,90 TL
 

Yalın 8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**

 

100 GB

 

-

105 TL73,90 TL
 

Yalın 8 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**

 

200 GB

 

-

135 TL93,90 TL
 

Yalın 16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**

 

50 GB

 

-

92 TL68,90 TL
 

Yalın 16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**

 

100 GB

 

-

107 TL78,90 TL
 

Yalın 16 Mbps’ye kadar Akıllı Paket**

 

200 GB

 

-

137 TL98,90 TL


(*): Adil Kullanım Koşulları kapsamında uygulanacak indirme (download) sınırını  ifade etmektedir.
(**):Akıllı Paketler, kotasını aşmayan kotalı internet paketleridir. İlgili kota limitine ulaşılınca internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli uygulanmaz. Varsa ALO Hizmetiniz durdurulmaz, dilerseniz ay sonuna kadar detayları www.superonline.net adresinde yer alan ek Joker Kota paketlerinden satın alarak internet hizmetinizi tekrar devam ettirebilirsiniz.
(***):Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 4 TL modem kullanım ücreti dahildir. 
 • Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Abone internet hattının bulunduğu yerdeki 8 veya 16 Mbps’ye kadar destekleyecek hızı kullanacak olup, bu hız ve Internet Hizmetinin verilebilirliği bağlanılan yere ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapı destekleme durumuna göre değişiklik gösterebilecektir.


 • ​Kampanya 18 Ekim 2017 - 01 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya’dan yeni ve mevcut yabancı uyruklu bireysel Turkcell Superonline xDSL internet müşterileri, Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmamam ve Turkcell Superonline aboneliğimin askıya alınmamış olması durumunda yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. xDSL internet hizmeti Turkcell Superonline tarafından Türk Telekom altyapısından sunulur. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için kampanya talep girişi tamamlandıktan sonra gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2 iş günü içinde tüm vergiler dahil 216 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedelini kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile FÇM, DÇM’ler üzerinden ya da anlaşmalı bankalardan​ peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra tarafınıza SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacak ve aktivasyon süreciniz devam edecektir. Eğer bu belirtilen “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli zamanında ödenmezse kampanya talebiniz aktivasyon sürecinde iptal edilecektir. 
 • Turkcell Superonline’dan kaynaklanan teknik sebeplerden ötürü kurulum aşamasında internet hizmetimin iptal edilmesi durumunda ya da kurulum esnasında kampanya talebini kendi isteği ile müşterinin iptal etmesi durumunda ödemiş olan 216 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli müşteriye abonelik sözleşmesindeki iade sürecine göre iade edilir.
 • Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli dışında herhangi bir ek kurulum ya da aktivasyon ücreti ayrıca alınmaz ve kampanya iptal bedeline dahil edilmez.
 • Kampanya kapsamında fiyatlara tüm vergiler dahildir. Toplam Kampanyalı Fiyat içeriğinde 4 TL modem kullanım ücreti de dahildir. Modem kullanım ücreti abonelik süresince yansıtılacaktır.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki Limitsiz paketler AKK’ya tabidir. AKK sonrası BTK kuralına göre hız düşümü olur.
 • Kampanya kapsamında sunulan Akıllı Paketler kotasında duran internet özelliğinde olup herhangi bir kota aşım bedeli mevcut değildir.
 • Kampanya içerisinde ki Akıllı Paketlerde AKK mevcut değildir. İlgili kota değerlerine ulaşılınca internet hizmeti durdurulur. Varsa ALO Hizmeti kesilmez. Dilerseniz ek Joker Kota paketi alarak da internet hizmetinizi devam ettirebilirsiniz. Akıllı Paketlerde kontrol sizdedir. Herhangi bir kota aşımı ya da fatura sürprizi söz konusu değildir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında diğer iss cayma bedeli karşılanmamaktadır.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda taahhütnameye göre hesaplanan Kampanya İptal Bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanyadan diğer geçişe uygun yabancı müşterilere özel Yalın xDSL kampanyalarına geçiş yapılabilinir.
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Yabancılara özel kampanyalardan yararlanan bireysel aboneler isterlerse kampanyalarını yabancı müşteriler arasında nakil ve devir yapabilirler. Bu kampanyalardaki müşteriler ürünler arası geçiş (ÜAG) yapamayacaktır. Opsiyonel olarak sunulan ALO (sabit telefon) hizmeti alan müşteriler sadece taahhütsüz sunulan ALO ve Joker dakika paketlerinden yararlanabilecekler. İlgili müşteriler DECT hediyeli dakika paketlerini alamayacaklar. Yabancı müşteriler isterlerse yabancılara özel süreci olan taksitli cihaz tekliflerinden ayrı kampanya ile yararlanabilecekler.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır. 
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00 ve saha kanallarından (FÇM, DÇM) üzerinden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.