Bu kampanyanın süresi bitmiş!

Konuşturan Yalın ADSL


69,9 TL / AY Hemen Başvur

16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK Yalın ADSL + ALO Hizmeti + Kablosuz Ev Telefonu Ayda 69,90 TL • Geçerlilik Tarihi : 01-09-2017
 • Kategori : Adsl

Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli*​
 

Kampanya TeklifiTarife Fiyatı (TL)24 Ay Taahhütlü Fiyat (TL)
Yalın ADSL 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK** 9360,90 
 200 Dakika Her Yöne*** 11,99 9
TOPLAM 99,9969,90

 

*Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 200 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve kablosuz ev telefonu da ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır.
**AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. Ay içerisinde AKK sınırı aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 5 Mbps'ye düşer.
***Her Yöne Dakika Paketleri; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.

*Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!

imtsiz Yalın ADSL ve sabit hatlı telefon tek faturada birleşiyor, Turkcell Superonlinelıların kafası rahat ediyor!

 • Yalın ADSL internet ve telefon hizmeti bir arada tek faturada!
 • 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK Yalın ADSL Keyfi!
 • 200 Dakika Her Yöne* Rahatça Konuşma!
 • Kablosuz Ev Telefonu ve Tüm Turkcell Superonline'lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme ücretsiz!

*Her Yöne; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.
*Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!

 • ​​Kampanya 03 Aralık 2014 - 01 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir. ​
 • Kampanya avantajlarından yeni Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri ve mevcut ADSL aboneliklerini Turkcell Superonline Yalın ADSL aboneliğine geçirmek isteyen müşteriler, 24 ay abonelik taahhütü kapsamında ve ALO Hizmeti (sabit telefon hizmeti) almaları koşuluyla yararlanabilirler.
 • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Ay içerisindeki veri indirme (download), 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye ulaştığında download (indirme) internet hızı 5 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde indirme (download) internet hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir. (AKK: Adil Kullanım Koşulları)
 • 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır. 
 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 120 TL'ye kadar Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi taahhütnamede belirtilen detaylar kapsamında sunulmaktadır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık kampanya paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Turkcell Superonline'a yeni xDSL müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL, taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • 16 Mbps'ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Turkcell Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline, böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır, abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde Turkcell Superonline hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
 • Kampanya kapsamında sunulan Her Yöne Dakika Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. Kampanya kapsamında sunulan ücretli dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya her yöne paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.
 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz görüşme kampanya kapsamında ayrıca sunulmaktadır.
 • Birden fazla fiber internet kampanyası sahibi olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) kablosuz ev telefon (AS180, D160, D182, HD kablosuz ev telefonu ve ePure model kablosuz ev telefonu cihazları da dahildir) alınabilir, bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerinden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak müşteriye  faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında verilen kablosuz ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​

Konuşturan Yalın ADSL Kampanyası Taahhütnamesi


*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​